ARTVİN ARDANUÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YKS´ye girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

YKS´ye girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

YGS´ye girecek Öğrencilere Başarı Mesajı;

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf SARAÇ, hafta sonu yapılacak YKS sınavı öncesinde, sınava girecek tüm öğrencilere yönelik başarı mesajı yayınladı.

 YKS'nin eğitim hayatında öğrenciler için önemli dönüm noktalarından biri olduğunu vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Yusuf SARAÇ; "Bu sınav strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları YKS sınavında başarılı olacaklarına inanıyoruz. Öğrencilerimizin uzun çalışmaları sonunda yaşamlarını şekillendirmek için üniversiteyi kazanması, eğitimlerine mutlu olacakları bir yükseköğretim kurumunda devam etmesi en büyük dileğimizdir." dedi.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf SARAÇ öğrencilere hitaben yaptığı açıklamada; "Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Sınav esnasında ne kadar rahat olursanız, bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü daha rahat kullanırsınız. Başaracağınıza dair inancınızın, sınav sonuçlarıyla gerçekliğe dönüştüğünü göreceksiniz. Başarı, hak ettiğinizi düşündüğünüz değerdir. Başkalarının ölçüsü sizin başarınız olamaz. Bu sebeple sizi mutlu edecek sonuca, siz karar vereceksiniz. Bizler, size inanıyor ve güveniyoruz." dedi.

 SARAÇ açıklamasının son bölümünde öğrencilerimizin eğitiminde emeklerini ve desteklerini esirgemeyen idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederek,  tüm öğrencilerimizin hayalindeki üniversiteyi kazanabileceği puanları alması  temennisinde bulundu.

Hükümet Konağı Kat No1 Ardanuç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ardanuç/ARTVİN - 0(466) 611 27 53

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.